Adana ilahi Grubu
#
Adana ilahi grubu

Adana ilahi grubu

Adana İlahi grubu

Adana ilahi grubu 1998'de İsmet Bal tarafından kuruldu.Tam 19 yıldır Düğün, Nişan, Sünnet, kına, konser, Ramazan etkinlikleri ve Kutlu doğum etkinlikleri Kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Düğün içeriğinde Dünya birincisi hafız ,15 kişilik sema ekibi, sanatçı İsmet Bal ve birçok solist , kanun ,ney klavye bağlama, ayrıca sunucularımız radyoların ender ve en iyi sunucular bulunmaktadır. Gittiğimiz her programda neredeyse %100 sonuç aldık ve insanların yüzündeki gülümsemelere ortak olduk.Semazenlerimizin kattığı muhteşem hava, Canlı orkestramızın ve sanatçı solistlerimizin verdiği ses ahengi insanların mutlu olmasına ve memnun kalmasına sonuç çıkarıyor. Adana ilahi grubu Adana'nın yörelerine uygun davranışlarımızla sizlere Düğün yada diğer programlarınızda en kaliteli ve en iyi programı ortaya çıkarmakta 1 numara'dır. Çağlayan Organizasyon 19 yıldır Adana ilahi grubu olarak hizmet vermektedir.

Semazen Ekibi

Semazen Ekibimiz sizlere yaklaşık 14 yıldır hizmet vermektedir.Profesyonelbir şekilde sema gösterilerini yapan semazenlerimiz Düğün, Konser gibi islami organizasyolarınızda sizlere Konya'nın o güzel havasını tattırmaktadır. Semazenler bu alanda kendilerini geliştirmiş ve her yıl daha da fazla geliştrimeye başlamışlardır. Semazen ekibimizi izleyen misafirler hem sizlere olumlu bir etki bırakmakta hemde misafirleriniz evlerine gittiklerinde o gösteriyi unutamamakla beraber mutlu olacaklardır. Allah(cc)'a olan zikirini dönerek gösterirler semazenler.

CANLI ORKESTRA

Canlı Orkestramız kurulduğumuz yıldan beri faaliyer göstermekte ve profesyonelce işlerini yapmaktadırlar.Sizlere en güzel ahengi vermek amacıyla Adana ilahi grubu olarak bizler her alanda kendimizi geliştiriyoruz.Klavye,Ney,Kanun,Keman,Bağlama gibi orkestraları sizlere sunuyoruz.

PROĞRAM İÇERİĞİ:

Gelin Damat Karşılama
Girizgah
Ayet & Hadisler
Kur'an-ı Kerim Tilaveti (meali)
Annenin Kızına Nasihatı (kıssadan hisse)
1.Bölüm:
İlahi, Ezgi, Marş
Pasta Merasimi
Sema Gösterimi
2.Bölüm: 
Tasavvuf Musikisi
Kıssadan Hisseler (hikaye)
Yarışma (hediyeli)
3.Bölüm:
Potbori
Kına Merasimi (takı merasimi)
Kardeş Kuşağı Merasimi
Düğün Duası
Kapanış Konuşması
Uğurlama.

İletişim: 0505 532 31 40 

#adanailahigrubu

14 Nisan 2018, 18:04 656 Okuma 0 Yorum

YORUM 0

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.